Низька швидкість копіювання даних між пристроями в домашній мережі

Причина №1. Обидва пристрої підключені через Wi-Fi.

Опис: В одну одиницю часу модуль Wi-Fi може приймати дані або передавати інформацію. Причому лише від одного пристрою. Виходить, що передає інформацію пристрій передає порцію даних на роутер, їх запам’ятовує. Потім передає другого пристрою, для якого дані призначені. У відповідь другий пристрій передає підтвердження, що дані отримані на роутер. Роутер набуває і передає на перший пристрій. Усі ці дії виконуються послідовно, отже дуже повільно.

Рекомендації: Якщо Вам необхідно передати великий обсяг даних — підключіть один або обидва пристрої кабелем до портів LAN роутера. Під час роботи з кабелю всі вищеописані дії зможуть виконуватися одночасно, що значно підвищить швидкість передачі.

Причина №2. Один із пристроїв підключено через Wi-Fi.

Опис: Найчастіше у звичайних умовах по кабелю можна передати інформація не швидше за 8 Мбайт/с. Для WiFi ця швидкість вважається практично ідеальною. У той же час Wi-Fi швидкість коливається в межах 2,5-4 Мбайт/сек, тобто в 2-3 рази нижче.

Рекомендації: Підключіть обидва пристрої кабелем до LAN портів роутера. Швидкість по кабелю значно вища. Тим самим Ви зможете збільшити швидкість передачі даних.